Web albemigrant.com

Dėshironi ti merrni lajmet automatikisht nė e-main tuaj? Klikoni kėtu poshtė:

Lajme / News Arkivi

Bėhuni bashkėpunėtor i Lajme / News albemigrtant !
Kerkohet ndihme per kosovarin e vogel 6 vjeēar Admir Bivolaku nga Vushtrria


pershendetje po ju shkruj ket leter me shpres se kojo leter do lexohet edhe do gjen mbeshtetje nga ju.pojushkruj per nje qeshtje humanitare

per ndihme nje femije 6vjeqar qe vuan nga nje smundje e redn.


ju kishalut qe mundesisht ket femi ta ndihmohi finecjarisht per shkak te kushteve te veshtira qe ka familja e ti edhe pershkak se familja e ti nuk

po mundet mja siguru barnat per terapit e shtrejta qi i duhen keti femije ju kisha lut qe gjith ju njerzit e vullnetit te mir ta ndih,moni ju kishalut te

te kontaktoni edhe me nanen e femijes(admirit) ne numer tel:+37744721137 aju edhe mund tjav shpjegoj ma gjonsisht gjendjen e femis peres

nje pergjegjje nga ju me shpres se njedi do te jet ma mir edhe per kety femi pershendetje.


Ja informacijone me te hollsishme per smundjen e femis:

Admir Bivolaku i lindur me:14.06.2002 jeton ne qytetin e Vushtrris vunan nga koj smundje qe i osht caktuar kjo dijagnoz nga doktoret

diagnoza osht: Epi myoclonica infantilis crregullim pervaziv Hypophrenia PCI. 


Admiri jeton me prindrit:baben Besimin nanen Shpresen vllaun Aidin dhe motren Aiden kjo familje jeton ne qytetin e Vushtrris.Mir po kushtet

e veshtira jetsore kan pamundesu familjes sherimin e djalit te tyre Admirit.


Barnat dhe terapit qi duhet ti bahen djalit jan shum te shtrejta dhe shum prej tyre barnave qi i neviten djali edhe nuk gjinden brenda ne Kosove

me nje fjal krejt sherimi i djalit pamundsohet pershkak te kushteve te veshira finacijare.Per te kontaktuar me familjen e Admirit mundeni

permes telefonit ne:+37744721137 ose permes adreses sime te interneti e qe une jom daja i Admirit,nese ju duhen ma shum

informacijone zotri Paul ju lutem te me shkruni dhe shpresoj se me rastin e publikimit ne gazeten tuaj do has ne ndonje ndime per

ti shpetuar jeten keti femijes.


Me Respekt nga Berat Sylejmani - daja i femijes

 

Njofton Paul Tedeschini, Administratori i gazetes

Publikue  me 26.01.2009 ne  http://kosova.albemigrant.com/?p=5647 
26 Jan 2009 by Admin
0 comments

Bookmark and Share

Jo mė 1997 - No more 1997 !

Content Management Powered by CuteNews

Bėhuni partėner tė lajme / news albemigrant

Lajme News AlbEmigrant

Kopjoni kodin e mėposhtėm pėr tė vendosur logon tek web-faqja juaj :

<a href="http://news.albemigrant.com" target="_blank"><img src="http://news.albemigrant.com/images/news_logo.jpg" width="200" height="60" border="0" alt="Lajme News AlbEmigrant"></a>

Lajmet ndėrkombėtare tė New York Times tė pėrditėsuara automatikisht!
New York Times (ENGLISH)

 

Portal Studenti !

FotoAlbumi AlbEmigrant !

Grand Prix du Canada

Vizitoni Tirana Online Deutschland me info mbi Tiranen

Jeton Kelmendi

Hermes News !

Vizitoni Vlorenj.com

Njohje ALbEmigranT

Studios ą louer ą Montréal !

Tribuna Shqiptare